ZD-2 Zakład Chemii Analitycznej

Kierownik: prof. dr hab. Jacek Gliński

Pracownicy

prof. dr hab. Jacek Gliński
  • E-mail: jacek.glinski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7235
prof. dr hab. Mirosław Karbowiak
  • E-mail: miroslaw.karbowiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7304
prof. dr hab. Anna Mondry
  • E-mail: anna.mondry@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7370
dr hab. Joanna Cybińska
  • E-mail: joanna.cybinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7373
dr hab. inż. Paula Gawryszewska-Wilczyńska
  • E-mail: paula.gawryszewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7475
dr hab. Małgorzata Guzik
  • E-mail: malgorzata.guzik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7373
dr hab. Małgorzata Puchalska
  • E-mail: malgorzata.puchalska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7394
dr hab. Jerzy Sokolnicki
  • E-mail: jerzy.sokolnicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7344
dr Andrzej Burakowski
  • E-mail: andrzej.burakowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7235
dr Marta Pokrzywnicka
  • E-mail: marta.pokrzywnicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7379
dr Magdalena Rok
  • E-mail: magdalena.rok@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7283
mgr Magdalena Bieza
  • E-mail: magdalena.bieza@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr Katarzyna Kot
  • E-mail: katarzyna.kot@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Łukasz Michnik
  • E-mail: lukasz.michnik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7299
mgr Natalia Pawlak-Jarosz
  • E-mail: natalia.pawlak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7299
mgr Yen Pham
  • E-mail: yen.pham@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr Piotr Sobota
  • E-mail: sobota.piotr@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr Magdalena Sobota
  • E-mail: magdalena.sobota@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr inż. Katarzyna Wiercigroch-Walkosz
  • E-mail: katarzyna.wiercigroch@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7014
mgr Aleksandra Wołoszyn
  • E-mail: aleksandra.woloszyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7225

Emerytowani pracownicy


dr hab. Grażyna Oczko
  • E-mail: grazyna.oczko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7099
dr hab. Bogumiła Żurowska
  • E-mail: bogumila.zurowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
  • 24
    Wrzesień 2020
    12:15

    Wykład przedhabilitacyjny dr. Janusza Gregolińskiego

    Dr Janusz Gregoliński Synteza i właściwości makrocykli wywodzących się z trans-1,2-diaminocyklopentanu i 2,6-diformylopirydyny oraz ich kompleksów z jonami metali autoreferat_Janusz Gregoliński

    zdalnie
  • 22
    Wrzesień 2020
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Wirwis

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 22
    Wrzesień 2020
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Piasty

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 21
    Wrzesień 2020
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Krupy

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 15
    Wrzesień 2020
    12:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału

    zdalnie