ZB-12 Zespół Katalizy i Chemii Koordynacyjnej

Kierownik: prof. dr hab. Anna Trzeciak
Zespół Katalizy i Chemii Koordynacyjnej

Pracownicy

prof. dr hab. Anna Trzeciak
  • E-mail: anna.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7253
dr hab. inż. Wojciech Bury
  • E-mail: wojciech.bury@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
dr hab. Izabela Czeluśniak
  • E-mail: izabela.czelusniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7278
dr hab. Anna Skarżyńska
  • E-mail: anna.skarzynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7254
dr Adam Augustyniak
  • E-mail: adam.augustyniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7009, 7018
dr Tomasz Bereta
  • E-mail: tomasz.bereta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7386
dr inż. Andrzej Gniewek
  • E-mail: andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315
dr Ewa Mieczyńska
  • E-mail: ewa.mieczynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7160
dr Paulina Pąchalska
  • E-mail: paulina.pachalska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7366, 7386
dr Ewelina Wójcik
  • E-mail: ewelina.wojcik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7278, 7334
mgr Marek Hojniak
  • E-mail: marek.hojniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7331
mgr Mehmet Mart
  • E-mail: mehmet.mart@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Marzena Pander
  • E-mail: marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Emilian Stachura
  • E-mail: emilian.stachura@chem.uni.wroc.pl
mgr inż. Anna Szczepkowska
  • E-mail: anna.szczepkowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121

Emerytowani pracownicy


dr hab. Witold Rybak
  • E-mail: witold.rybak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7335

Zmarli pracownicy


  • 17
    Luty 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Marszałek-Harych

    zdalnie (MS Teams)
  • 02
    Luty 2021
    10:15

    1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 2 lutego 2021 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym Porządek obradI. Sprawy osobowe: Omówienie sprawy odwołania pana mgr. Khalila S.M. ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 20
    Styczeń 2021
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Klaudii Mencel

    zdalnie (MS Teams)
  • 10
    Listopad 2020
    10:15

    Zaproszenie na 4. nadzwyczajne posiedzenie Rady Wydziału

    zdalnie
  • 27
    Październik 2020
    10:15

    Zaproszenie na 6. posiedzenie Rady Wydziału w dniu 27 października

    Wrocław, dnia 21 października 2020 r.          ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 6. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 27 października 2020 r.  o  godz. 10.15    (tryb zdalny)   Porządek dzienny: 1. ...

    zdalnie