ZB-18 Zespół Zastosowań Strukturalnych EPR

Zespół Zastosowań Strukturalnych EPR

Pracownicy

dr hab. Alina Bieńko
  • E-mail: alina.bienko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
dr hab. Andrzej Kochel
  • E-mail: andrzej.kochel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7220
dr hab. Maciej Witwicki
  • E-mail: maciej.witwicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7215
dr Urszula Komarnicka
  • E-mail: urszula.komarnicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Michalina Kaj
  • E-mail: michalina.kaj@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7316
mgr Sandra Kozieł
  • E-mail: sandra.koziel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr inż. Monika Lesiów
  • E-mail: monika.lesiow@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Kamil Twaróg
  • E-mail: kamil.twarog@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259

Emerytowani pracownicy


prof. dr hab. Julia Jezierska
  • E-mail: julia.jezierska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Adam Jezierski
  • E-mail: adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Jerzy Mroziński
  • E-mail: jerzy.mrozinski@chem.uni.wroc.pl
dr hab. Bogumiła Żurowska
  • E-mail: bogumila.zurowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
dr Zdzisław Siatecki
  • E-mail: zdzislaw.siatecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7391
dr Andrzej Vogt
  • E-mail: andrzej.vogt@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7262
  • 24
    Wrzesień 2020
    12:15

    Wykład przedhabilitacyjny dr. Janusza Gregolińskiego

    Dr Janusz Gregoliński Synteza i właściwości makrocykli wywodzących się z trans-1,2-diaminocyklopentanu i 2,6-diformylopirydyny oraz ich kompleksów z jonami metali autoreferat_Janusz Gregoliński

    zdalnie
  • 22
    Wrzesień 2020
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Wirwis

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 22
    Wrzesień 2020
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Piasty

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 21
    Wrzesień 2020
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Krupy

    zdalnie (platforma MS Teams)
  • 15
    Wrzesień 2020
    12:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału

    zdalnie