Kontakt

Kontakt

Wydział Chemii UWr

ul. F. Joliot-Curie 14

50-383 Wrocław


woj. dolnośląskie

NIP: 896-000-54-08

REGON: 000001301

Dziekanat:

mgr Małgorzata Danielewicz
tel. +48 71 375 72 90

mgr Joanna Molenda
tel. +48 71 375 72 91

Agnieszka Tokarz
tel. +48 71 375 72 92

mgr Paulina Sozańska-Łaba
tel. +48 71 375 72 92

mgr Agnieszka Kalajew
tel. +48 71 375 76 47

fax +48 71 375 74 20

dziekanat@chem.uni.wroc.pl
 

Sekretariat Wydziału:

Wiesława Kania 
tel. +48 71 375 72 57

fax +48 71 328 23 48

Sekcja Ekonomiczno-Finansowa :


mgr Hanna Skornowicz - Pełnomocnik Dziekana ds. finansowych
tel+48 71 375 74 33, pok. 11
hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl


mgr Monika Papierz
tel+48 71 375 76 34, pok. 11
monika.papierz@chem.uni.wroc.pl


Helena Iwan
tel+48 71 375 73 02, pok. 11
helena.iwan@chem.uni.wroc.pl


Anna Butra
tel+48 71 375 73 61, pok. 10
anna.butra@chem.uni.wroc.pl

mgr Kamila Muszyńska
tel. +48 71 375 72 95, pok. 11
kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl

Zaopatrzenie:

Bogdan Kafel
tel. +48 71 375 73 40


Portiernia - budynek wysoki:

tel. +48 71 375 73 26, +48 71 375 73 99


Portiernia - nowe audytorium:

tel. +48 71 375 72 98

Administrator budynku:

Wojciech Boner, pok. 41
tel. +48 71 375 73 62

Sekretariat ds. naukowych

inż. Grażyna Kluczewska
tel. +48 71 375 73 49, pok. 8b
grazyna.kluczewska@chem.uni.wroc.pl

mgr Aleksandra Kropiowska
tel. +48 71 375-70-78
aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl


Biuro Projektów Unii Europejskiej

inż. Zbigniew Hylak, pok. 28
tel. +48 71 375 72 10

Sekcja Techniczna

Henryk Szczepański, pok. 26
tel. +48 71 375 72 71

henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl

Magazyn Odczynników

mgr Piotr Piekarski, pok. 40
tel. +48 71 375 72 70

piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl

dr Jerzy Kołodziejczak, pok. 40
tel. +48 71 375 74 00

jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl

mgr inż. Wojciech Muszyński, pok. 40
tel. +48 71 375 71 45

wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl

Biblioteka Wydziałowa

tel. +48 71 375 73 65, pok. 103

biblioteka@chem.uni.wroc.pl

mgr Janina Trzeciak
mgr Kazimiera Lukjan
mgr Joanna Czyrek

Pełnomocnik Dziekana ds. informatyzacji
Administrator Serwerów poczty i www

dr inż. Andrzej Gniewek, pok. 108a
tel. +48 71 375 73 15

andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl

Data ostatniej modyfikacji: 16-01-2020 12:20:36
  • 18
    Maj 2021
    02:00
  • 13
    Maj 2021
    05:00

    I spotkanie Forum Grantowego WChUWr

    W imieniu Prorektora ds. Nauki, Dziekana Wydziału Chemii oraz Przewodniczącego RDN Nauki Chemiczne, zapraszamy na I Spotkanie Forum Grantowego Wydziału Chemii, które odbędzie się 13. maja 2021 r. (czwartek) o g. 17:00 w aplikacji MS Teams.

  • 13
    Maj 2021
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mehmeta Marta

    tryb zdalny ( MS Teams)
  • 17
    Luty 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Marszałek-Harych

    zdalnie (MS Teams)
  • 02
    Luty 2021
    10:15

    1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 2 lutego 2021 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym Porządek obradI. Sprawy osobowe: Omówienie sprawy odwołania pana mgr. Khalila S.M. ...

    zdalnie (MS Teams)