Kontakt

Kontakt

Wydział Chemii UWr

ul. F. Joliot-Curie 14

50-383 Wrocław


woj. dolnośląskie

NIP: 896-000-54-08

REGON: 000001301

Dziekanat:

mgr Małgorzata Danielewicz
tel. +48 71 375 72 90

mgr Joanna Molenda

dr Anna Wirwis
tel. +48 71 375 72 91

Agnieszka Tokarz
tel. +48 71 375 72 92

mgr Agnieszka Kalajew
tel. +48 71 375 76 47

fax +48 71 375 74 20

dziekanat@chem.uni.wroc.pl
 

Sekretariat Wydziału:

Wiesława Kania 
tel. +48 71 375 72 57

fax +48 71 328 23 48

Sekcja Ekonomiczno-Finansowa :


mgr Hanna Skornowicz - Pełnomocnik Dziekana ds. finansowych
tel+48 71 375 74 33, pok. 11
hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl


mgr Monika Papierz
tel+48 71 375 76 34, pok. 11
monika.papierz@chem.uni.wroc.pl


Anna Butra
tel+48 71 375 73 61, pok. 10
anna.butra@chem.uni.wroc.pl

mgr Kamila Muszyńska
tel. +48 71 375 72 95, pok. 11
kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl

 


Portiernia - budynek wysoki:

tel. +48 71 375 73 26, +48 71 375 73 99


Portiernia - nowe audytorium:

tel. +48 71 375 72 98

Administrator budynku:

Wojciech Boner, pok. 41
tel. +48 71 375 73 62

Sekretariat ds. naukowych

mgr Aleksandra Kropiowska
tel. +48 71 375-70-78
aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl

Sekcja Techniczna

Henryk Szczepański, pok. 26
tel. +48 71 375 72 71

henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl

Magazyn Odczynników

mgr Piotr Piekarski, pok. 40
tel. +48 71 375 72 70

piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl

dr Jerzy Kołodziejczak, pok. 40
tel. +48 71 375 74 00

jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl

mgr inż. Wojciech Muszyński, pok. 40
tel. +48 71 375 71 45

wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl

Biblioteka Wydziałowa

tel. +48 71 375 73 65, pok. 103

biblioteka@chem.uni.wroc.pl

mgr Janina Trzeciak
mgr Kazimiera Lukjan
mgr Joanna Czyrek

Pełnomocnik Dziekana ds. informatyzacji
Administrator Serwerów poczty i www

dr inż. Andrzej Gniewek, pok. 108a
tel. +48 71 375 73 15

andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl

Data ostatniej modyfikacji: 01-07-2021 11:51:37
  • 28
    Październik 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Szaniawskiej (Gul)

    zdalnie (MS Teams)
  • 22
    Październik 2021
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej na temat: "Efficient chelating agents for Zr(IV) ions: design, synthesis and thermodynamic ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 19
    Październik 2021
    10:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału Chemii

     Wrocław, dnia  12 października 2021 r.   ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 19 października 2021 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)   Porządek dzienny: Informacje ...

    zdalnie
  • 14
    Październik 2021
    01:15

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Martyny Ksiądzyny

    zdalnie (MS Teams)
  • 28
    Wrzesień 2021
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Patrycji Męcik

    zdalnie (MS Teams)