dr Anna Wirwis
  • E-mail: anna.wirwis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Joanna Molenda
  • E-mail: joanna.molenda@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Paulina Sozańska-Łaba
  • E-mail: paulina.sozanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
inż. Grażyna Kluczewska
  • E-mail: grazyna.kluczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7349
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wojciech Boner
  • E-mail: wojciech.boner@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 10
    Listopad 2020
    10:15

    Zaproszenie na 4. nadzwyczajne posiedzenie Rady Wydziału

    zdalnie
  • 27
    Październik 2020
    10:15

    Zaproszenie na 6. posiedzenie Rady Wydziału w dniu 27 października

    Wrocław, dnia 21 października 2020 r.          ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 6. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 27 października 2020 r.  o  godz. 10.15    (tryb zdalny)   Porządek dzienny: 1. ...

    zdalnie
  • 08
    Październik 2020
    10:15

    11. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 11. posiedzenie Rady, które odbędzie się dnia 8 października 2020 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Porządek dzienny:Sprawy osobowe Powołanie promotora rozprawy doktorskiej pani mgr Pauliny Trombik ...

    zdalnie
  • 30
    Wrzesień 2020
    01:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Stanisławy Tarnowicz-Ligus

    zdalnie
  • 24
    Wrzesień 2020
    12:15

    Wykład przedhabilitacyjny dr Janusza Gregolińskiego

    Dr Janusz Gregoliński Synteza i właściwości makrocykli wywodzących się z trans-1,2-diaminocyklopentanu i 2,6-diformylopirydyny oraz ich kompleksów z jonami metali link do wykładu prowadzonego na platformie MS ...

    zdalnie