dr Anna Wirwis
  • E-mail: anna.wirwis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7290
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Joanna Molenda
  • E-mail: joanna.molenda@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wojciech Boner
  • E-mail: wojciech.boner@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 28
    Październik 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Szaniawskiej (Gul)

    zdalnie (MS Teams)
  • 22
    Październik 2021
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej na temat: "Efficient chelating agents for Zr(IV) ions: design, synthesis and thermodynamic ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 19
    Październik 2021
    10:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału Chemii

     Wrocław, dnia  12 października 2021 r.   ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 19 października 2021 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)   Porządek dzienny: Informacje ...

    zdalnie
  • 14
    Październik 2021
    01:15

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Martyny Ksiądzyny

    zdalnie (MS Teams)
  • 28
    Wrzesień 2021
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Patrycji Męcik

    zdalnie (MS Teams)