mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7290
mgr Natalia Dluhunovych
  • E-mail: natalia.dluhunovych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Wojciech Drzewiecki
  • E-mail: wojciech.drzewiecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7281
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 31
    Styczeń 2023
    10:15

    1. posiedzenie Rady Wydziału 2023

     Wrocław, dnia  25 stycznia 2023 r.     ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 1. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 31 stycznia 2023 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)     Porządek dzienny: Informacje ...

    MS Teams
  • 24
    Styczeń 2023
    09:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 1/2023

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 1/2023, które odbędzie się dnia 24 stycznia 2023 r. o godz. 09:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams
  • 17
    Styczeń 2023
    10:15

    1. Nadzwyczajne posiedzenie Rady Wydziału 2023

      Wrocław, dnia  12 stycznia 2023 r.     ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 1. nadzwyczajne posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 17 stycznia 2023 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)     Porządek ...

    MS Teams
  • 13
    Styczeń 2023
    01:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Grzegorza Mierzwy

    mgr Grzegorz Mierzwa Tytuł pracy: Quantum chemical topology investigation of the nature of boron chemical bonds Promotor: dr hab. Sławomir Berski, prof. UWrLink do udziału w publicznej obroniePrzewód doktorskiPraca doktorska do wglądu w ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 20
    Grudzień 2022
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 12/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 12/2022, które odbędzie się dnia 20 grudnia 2022 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams