mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Joanna Molenda
  • E-mail: joanna.molenda@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Paulina Sozańska-Łaba
  • E-mail: paulina.sozanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
inż. Grażyna Kluczewska
  • E-mail: grazyna.kluczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7349
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wojciech Boner
  • E-mail: wojciech.boner@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
Helena Iwan
  • E-mail: helena.iwan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 18
    Listopad 2019
    02:00

    Seminarium wydziałowe wykład prof. Paweł Perkowski

    referat na temat: "Spektroskopia dielektryczna ciekłych kryształów"wygłosi prof. Paweł Perkowski (WAT)

    sala IIEF
  • 15
    Listopad 2019
    12:15

    Seminarium wydziałowe prof Hidehiro Sakurai

    wykład "Recent Progress in Sumanene Chemistry" wygłosi prof. Hidehiro Sakurai (Department of Applied Chemistry, Osaka University). Abstract Lecture_Hidehiro Sakurai

    sala 145
  • 14
    Listopad 2019
    10:15

    Seminarium wydziałowe dr Piotr F. J. Lipiński

    referat na temat: "Fentanyl i pochodne - badania obliczneiowe i eksperymentalne"wygłosi dr Piotr F. J. Lipiński  ( Zakład Neuropeptydów , Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie)  

    sala 145
  • 05
    Listopad 2019
    10:15

    Rada Wydziału 5.11.2019 (porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 7. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 5 listopada 2019 r.  o  godz. 10.15  w sali 145. I. Wystąpienie dr Elżbiety Kocowskiej-Siekierki dyrektor Centrum Transferu Technologii ...

    145
  • 05
    Listopad 2019
    12:00

    RADA DYSCYPLINY NAUKOWEJ 5.10.2019

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 3. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się w sali 145, dnia 5 listopada 2019 r. bezpośrednio po posiedzeniu Rady Wydziału.   Porządek dzienny: 1. Sprawy osobowe a) Nadanie stopnia doktora ...

    sala 145