mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7290
mgr Wojciech Drzewiecki
  • E-mail: wojciech.drzewiecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
mgr Rafał Frydrych
  • E-mail: rafal.frydrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7281
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 07
    Lipiec 2022
    02:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Emilii Ganczar

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne informuje, że dnia 7 lipca 2022 r. o godz. 14:00 w sali nr 145 na Wydziale Chemii odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Emilii Ganczar na temat: "Wpływ podstawników halogenowych na ...

    sala 125 Wydział Chemii
  • 29
    Czerwiec 2022
    10:30

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Otręby

    Wydział Chemii, sala 145
  • 29
    Czerwiec 2022
    10:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Lilii Moshniahy

    Rada Dyscypliny Nauki Chemiczne informuje, że dnia 29 czerwca 2022 r. o godz. 10:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Lilii Moshniahy na temat: "Applications of α–α Coupling and α–α Bridging in the Synthesis of ...

    zdalnie MS Teams
  • 28
    Czerwiec 2022
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 5/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne     Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 5/2022, które odbędzie się dnia 28 czerwca r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

  • 23
    Czerwiec 2022
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Marty Kuć

    sala 145, Wydział Chemii