mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7290
mgr Wojciech Drzewiecki
  • E-mail: wojciech.drzewiecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Joanna Molenda
  • E-mail: joanna.molenda@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 25
    Styczeń 2022
    12:15

    1. posiedzenie Rady Wydziału w roku 2022

                                                                                                                                                                          ...

    zdalnie
  • 25
    Styczeń 2022
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne posiedzenie nr 1/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 1/2022, które odbędzie się dnia 25 stycznia 2022 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień   Porządek ...

    zdalnie
  • 21
    Styczeń 2022
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Kot

    zdalnie (MS Teams)
  • 18
    Styczeń 2022
    05:00
  • 11
    Styczeń 2022
    05:00