mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7290
mgr Natalia Dluhunovych
  • E-mail: natalia.dluhunovych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Wojciech Drzewiecki
  • E-mail: wojciech.drzewiecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7281
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Alicja Kauch
  • E-mail: alicja.kauch@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7648
Anna Płuszczewska
  • E-mail: anna.pluszczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 27
    Wrzesień 2022
    11:00

    5. posiedzenie Rady Wydziału 2022

    ...

    tryb zdalny
  • 27
    Wrzesień 2022
    09:00

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 8/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 8/2022, które odbędzie się dnia 27 września 2022 r. o godz. 9:00 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień   Porządek ...

    MS Teams
  • 13
    Wrzesień 2022
    12:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Eweliny Janigi-Janochy

    s.145 Wydział Chemii
  • 05
    Wrzesień 2022
    12:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 7/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne     Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 7/2022, które odbędzie się dnia 5 września 2022 r. o godz. 12:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams
  • 02
    Wrzesień 2022
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł

    Rada Dyscypliny Nauki Chemiczne informuje, że dnia 2 września 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł na temat:Iridium(III) complexes with phosphine-fluoroquinolone conjugates - design, ...

    s. 145 Wydział Chemii oraz aplikacja MS Teams