mgr Joanna Czyrek
  • E-mail: joanna.czyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Małgorzata Danielewicz
  • E-mail: malgorzata.danielewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Anna Jaworska
  • E-mail: anna.jaworska@chem.uni.wroc.pl
mgr Agnieszka Kalajew
  • E-mail: agnieszka.kalajew@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7647
mgr Aleksandra Kropiowska
  • E-mail: aleksandra.kropiowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7078
mgr Kazimiera Lukjan
  • E-mail: kazimiera.lukjan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Joanna Molenda
  • E-mail: joanna.molenda@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7291
mgr Kamila Muszyńska
  • E-mail: kamila.muszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7295
mgr Monika Papierz
  • E-mail: monika.papierz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7634
mgr Hanna Skornowicz
  • E-mail: hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7433
mgr Paulina Sozańska-Łaba
  • E-mail: paulina.sozanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
mgr Janina Trzeciak
  • E-mail: janina.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7365
mgr Jadwiga Tyl
  • E-mail: jadwiga.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7263
lic. Anna Butra
  • E-mail: anna.butra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7361
inż. Grażyna Kluczewska
  • E-mail: grazyna.kluczewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7349
lic. Agnieszka Tokarz
  • E-mail: agnieszka.tokarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7292
Wojciech Boner
  • E-mail: wojciech.boner@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7362
Helena Iwan
  • E-mail: helena.iwan@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7302
Wiesława Kania
  • E-mail: wieslawa.kania@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7257
Andrzej Skórka
  • E-mail: andrzej.skorka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
  • 23
    Styczeń 2020
    11:00

    Wykład prof. Luisa Carlosa z Aveiro University

    Tytuł wykładu: Learning luminescence thermometry starting with the basics

    sala 145
  • 21
    Styczeń 2020
    01:00

    Seminarium wykład wygłosi prof. Pavel Anatolievich Stuzhin

    wykład na temat: " Heterocyclic (Sub)phthalocyanine Analogues" poprowadzi prof.  Pavel Anatolievich Stuzhin ( Organic Chemistry Department , Ivanovo State University of Chemical Technology

    sala 145
  • 21
    Styczeń 2020
    10:15

    Rada Dysycpliny Naukowej 21.01.2020

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 3. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 21 stycznia 2020 r. o godz.: 10:15 w sali 145Porządek obrad:I. Sprawy osobowe1. Nadanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ...

    sala 145
  • 14
    Styczeń 2020
    12:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Kwocz-Andrzejewskiej

    sala 145
  • 14
    Styczeń 2020
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej 14.01.2020

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 2. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się w sali 145, dnia 14 stycznia 2020 r. o godz.: 10:15.Porządek obrad:I. Sprawy osobowe1. Nadanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ...

    sala 145