prof. dr hab. Grażyna Bator
  • E-mail: grazyna.bator@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7230
prof. dr hab. Piotr Chmielewski
  • E-mail: piotr.chmielewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7277
prof. dr hab. Mirosław Czarnecki
  • E-mail: miroslaw.czarnecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7238
prof. dr hab. Jacek Gliński
  • E-mail: jacek.glinski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7235
prof. dr hab. Maria Grzeszczuk
  • E-mail: maria.grzeszczuk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7336
prof. dr hab. Ryszard Jakubas
  • E-mail: ryszard.jakubas@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7236
prof. dr hab. Adam Jezierski
  • E-mail: adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Mirosław Karbowiak
  • E-mail: miroslaw.karbowiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7304
prof. dr hab. Teresa Kowalik-Jankowska
  • E-mail: teresa.kowalik-jankowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7231
prof. dr hab. Zdzisław Latajka
  • E-mail: zdzislaw.latajka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7440
prof. dr hab. Cyryl Lechosław Latos-Grażyński
  • E-mail: lechoslaw.latos-grazynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7256
prof. dr hab. Jerzy Lisowski
  • E-mail: jerzy.lisowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7252
prof. dr hab. Anna Mondry
  • E-mail: anna.mondry@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7370
prof. dr hab. Piotr Stefanowicz
  • E-mail: piotr.stefanowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7213
prof. dr hab. Marcin Stępień
  • E-mail: marcin.stepien@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7019
prof. dr hab. Sławomir Szafert
  • E-mail: slawomir.szafert@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7122
prof. dr hab. Zbigniew Szewczuk
  • E-mail: zbigniew.szewczuk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7212
prof. dr hab. Anna Trzeciak
  • E-mail: anna.trzeciak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7253
prof. dr hab. Robert Wieczorek
  • E-mail: robert.wieczorek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7328
prof. dr hab. Maria Wierzejewska
  • E-mail: maria.wierzejewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7332
prof. dr hab. Eugeniusz Zych
  • E-mail: eugeniusz.zych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7248
dr hab. Sławomir Berski, prof. UWr.
  • E-mail: slawomir.berski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7645
dr hab. Agata Białońska
  • E-mail: agata.bialonska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7632
dr hab. Alina Bieńko, prof. UWr.
  • E-mail: alina.bienko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
dr hab. Robert Bronisz
  • E-mail: robert.bronisz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7227
dr hab. Joanna Cybińska
  • E-mail: joanna.cybinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7373
dr hab. Ewa Dudziak
  • E-mail: ewa.dudziak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
dr hab. Piotr Durlak
  • E-mail: piotr.durlak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7279
dr hab. Jolanta Ejfler, prof. UWr.
  • E-mail: jolanta.ejfler@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7310
dr hab. Aleksander Filarowski, prof. UWr.
  • E-mail: aleksander.filarowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7229
dr hab. Zbigniew Galewski, prof. UWr.
  • E-mail: zbigniew.galewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7346, 7398
dr hab. inż. Paula Gawryszewska-Wilczyńska
  • E-mail: paula.gawryszewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7475
dr hab. Elżbieta Gumienna-Kontecka, prof. UWr.
  • E-mail: elzbieta.gumienna-kontecka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7251
dr hab. Małgorzata Guzik
  • E-mail: malgorzata.guzik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7373
dr hab. Maria Ilczyszyn
  • E-mail: maria.ilczyszyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7305
dr hab. Zofia Janas, prof. UWr.
  • E-mail: zofia.janas@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7480
dr hab. inż. Lucjan Jerzykiewicz
  • E-mail: lucjan.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7378
dr hab. Maria Jerzykiewicz
  • E-mail: maria.jerzykiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7216
dr hab. Aneta Jezierska
  • E-mail: aneta.jezierska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7224
dr hab. Łukasz John
  • E-mail: lukasz.john@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7008
dr hab. Andrzej Kochel
  • E-mail: andrzej.kochel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7220
dr hab. Maria Korabik, prof. UWr.
  • E-mail: maria.korabik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7260
dr hab. Mariola Kuczer
  • E-mail: mariola.kuczer@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7151
dr hab. Marek Lisowski
  • E-mail: marek.lisowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280
dr hab. Sylwester Mazurek
  • E-mail: sylwester.mazurek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7307
dr hab. Jerzy Moc
  • E-mail: jerzy.moc@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7267
dr hab. Kazimierz Orzechowski, prof. UWr.
  • E-mail: kazimierz.orzechowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7114
dr hab. Jarosław Panek
  • E-mail: jaroslaw.panek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7224, 7267
dr hab. Miłosz Pawlicki
  • E-mail: milosz.pawlicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7649
dr hab. Anna Piecha-Bisiorek
  • E-mail: anna.piecha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7646
dr hab. inż. Magdalena Rowińska-Żyrek
  • E-mail: magdalena.rowinska-zyrek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7342
dr hab. Anna Skarżyńska
  • E-mail: anna.skarzynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7254
dr hab. inż. Piotr Smoleński, prof. UWr.
  • E-mail: piotr.smolenski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7225
dr hab. Marcin Sobczyk, prof. UWr.
  • E-mail: marcin.sobczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7333
dr hab. Jerzy Sokolnicki
  • E-mail: jerzy.sokolnicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7344
dr hab. Radosław Starosta
  • E-mail: radoslaw.starosta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7232
dr hab. Przemysław Starynowicz
  • E-mail: przemyslaw.starynowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7234
dr hab. Roman Szostak
  • E-mail: roman.szostak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7307
dr hab. Katarzyna Ślepokura
  • E-mail: katarzyna.slepokura@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7350
dr hab. Jacek Wojaczyński
  • E-mail: jacek.wojaczynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7276
dr inż. Waleed Alsalahi
  • E-mail: waleed.alsalahi@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315
dr Adam Augustyniak
  • E-mail: adam.augustyniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7009, 7018
dr Shivaprasad Achary Balahoju
  • E-mail: shivaprasadachary.balahoju@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr Remigiusz Bąchor
  • E-mail: remigiusz.bachor@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7218
dr Tomasz Bereta
  • E-mail: tomasz.bereta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7386
dr Anna Berlicka
  • E-mail: anna.berlicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7276
dr inż. Michał Białek
  • E-mail: michal.bialek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
dr Monika Biernat
  • E-mail: monika.biernat@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7151
dr Andrzej Bil
  • E-mail: andrzej.bil@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7306
dr Paulina Bolek
  • E-mail: paulina.bolek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7644
dr Andrzej Burakowski
  • E-mail: andrzej.burakowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7235
dr inż. Wojciech Bury
  • E-mail: wojciech.bury@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
dr Marek Cebrat
  • E-mail: marek.cebrat@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7151
dr Jakub Cichos
  • E-mail: jakub.cichos@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7014
dr Katarzyna Cieślik-Boczula
  • E-mail: katarzyna.cieslik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7209
dr Tomasz Czaja
  • E-mail: tomasz.czaja@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7319
dr Izabela Czeluśniak
  • E-mail: izabela.czelusniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7278
dr Przemysław Dopieralski
  • E-mail: przemyslaw.dopieralski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7306
dr inż. Mariusz Dziadas
  • E-mail: mariusz.dziadas@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7381
dr inż. Andrzej Gniewek
  • E-mail: andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315
dr Janusz Gregoliński
  • E-mail: janusz.gregolinski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7158
dr Nurbey Gulia
  • E-mail: nurbey.gulia@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
dr Aleksandra Hecel-Czaplicka
  • E-mail: aleksandra.hecel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7207
dr Karolina Hurej
  • E-mail: karolina.hurej@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
dr Mateusz Janeta
  • E-mail: mateusz.janeta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
dr Rafał Janicki
  • E-mail: rafal.janicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7234
dr Sabina Jaros
  • E-mail: sabina.jaros@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7225
dr Dawid Jędrzkiewicz
  • E-mail: dawid.jedrzkiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
dr Senthil Kumar Kabali
  • E-mail: kabali.senthilkumar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr inż. Karolina Kamińska
  • E-mail: karolina.kaminska@chem.uni.wroc.pl
dr Monika Kijewska
  • E-mail: monika.kijewska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
dr inż. Alicja Kluczyk
  • E-mail: alicja.kluczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7218
dr Julia Kłak
  • E-mail: julia.klak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7643
dr Michał Kobyłka
  • E-mail: michal.kobylka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7233
dr Urszula Komarnicka
  • E-mail: urszula.komarnicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
dr Justyna Krupa
  • E-mail: justyna.krupa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7354
dr Dagmara Kulesza
  • E-mail: dagmara.kulesza@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7265
dr Yogendra Kumar
  • E-mail: yogendra.kumar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr Sunit Kumar
  • E-mail: sunit.kumar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr Barbara Łydżba-Kopczyńska
  • E-mail: barbara.lydzba@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7379
dr Marcin Majewski
  • E-mail: marcin.majewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr Yogesh Kumar Maurya
  • E-mail: yogeshkumar.maurya@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
dr Ewa Mieczyńska
  • E-mail: ewa.mieczynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7160
dr Maciej Modzel
  • E-mail: maciej.modzel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7213
dr Marcin Moskwa
  • E-mail: marcin.moskwa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7288
dr inż. Małgorzata Ostrowska
  • E-mail: malgorzata.ostrowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7201
dr Magdalena Pagacz-Kostrzewa
  • E-mail: magdalena.pagacz-kostrzewa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7348
dr Jakub Pannek
  • E-mail: jakub.pannek@chem.uni.wroc.pl
dr Paulina Pąchalska
  • E-mail: paulina.pachalska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7366, 7386
dr Bartłomiej Pigulski
  • E-mail: bartlomiej.pigulski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
dr Marta Pokrzywnicka
  • E-mail: marta.pokrzywnicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7379
dr inż. Sławomir Potocki
  • E-mail: slawomir.potocki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7347
dr Małgorzata Puchalska
  • E-mail: malgorzata.puchalska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7394
dr Anna Pyra
  • E-mail: anna.pyra@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7240
dr Magdalena Rok
  • E-mail: magdalena.rok@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7283
dr Magdalena Sałdyka
  • E-mail: magdalena.saldyka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7348
dr Andrii Shyichuk
  • E-mail: andrii.shyichuk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7265
dr Natasza Sprutta
  • E-mail: natasza.sprutta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
dr Kamila Stokowa-Sołtys
  • E-mail: kamila.stokowa-soltys@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7312
dr Przemysław Szklarz
  • E-mail: przemyslaw.szklarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7288
dr Bartosz Szyszko
  • E-mail: bartosz.szyszko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
dr Joanna Trojan-Piegza
  • E-mail: joanna.trojan-piegza@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7640
dr Mateusz Waliczek
  • E-mail: mateusz.waliczek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
dr Maciej Witwicki
  • E-mail: maciej.witwicki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7215
dr Maciej Wojtaś
  • E-mail: maciej.wojtas@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7283
dr Ewelina Wójcik
  • E-mail: ewelina.wojcik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7278, 7334
dr Władysław Wrzeszcz
  • E-mail: wladyslaw.wrzeszcz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7360
dr Justyna Zeler
  • E-mail: justyna.zeler@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7011
dr Marika Żyła-Karwowska
  • E-mail: marika.zyla@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
  • 18
    Listopad 2019
    02:00

    Seminarium wydziałowe wykład prof. Paweł Perkowski

    referat na temat: "Spektroskopia dielektryczna ciekłych kryształów"wygłosi prof. Paweł Perkowski (WAT)

    sala IIEF
  • 15
    Listopad 2019
    12:15

    Seminarium wydziałowe prof Hidehiro Sakurai

    wykład "Recent Progress in Sumanene Chemistry" wygłosi prof. Hidehiro Sakurai (Department of Applied Chemistry, Osaka University). Abstract Lecture_Hidehiro Sakurai

    sala 145
  • 14
    Listopad 2019
    10:15

    Seminarium wydziałowe dr Piotr F. J. Lipiński

    referat na temat: "Fentanyl i pochodne - badania obliczneiowe i eksperymentalne"wygłosi dr Piotr F. J. Lipiński  ( Zakład Neuropeptydów , Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie)  

    sala 145
  • 05
    Listopad 2019
    10:15

    Rada Wydziału 5.11.2019 (porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 7. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 5 listopada 2019 r.  o  godz. 10.15  w sali 145. I. Wystąpienie dr Elżbiety Kocowskiej-Siekierki dyrektor Centrum Transferu Technologii ...

    145
  • 05
    Listopad 2019
    12:00

    RADA DYSCYPLINY NAUKOWEJ 5.10.2019

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 3. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się w sali 145, dnia 5 listopada 2019 r. bezpośrednio po posiedzeniu Rady Wydziału.   Porządek dzienny: 1. Sprawy osobowe a) Nadanie stopnia doktora ...

    sala 145