prof. dr hab. Leszek Zbigniew Ciunik
  • E-mail: leszek.ciunik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7239
prof. dr hab. Janusz Drożdżyński
  • E-mail: janusz.drozdzynski@chem.uni.wroc.pl
prof. dr hab. Jacek Gliński
  • E-mail: jacek.glinski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7235
prof. dr hab. Maria Grzeszczuk
  • E-mail: maria.grzeszczuk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7336
prof. dr hab. Jerzy Hawranek
  • E-mail: jerzy.hawranek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7204
prof. dr hab. Ryszard Jakubas
  • E-mail: ryszard.jakubas@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7236
prof. dr hab. Julia Jezierska
  • E-mail: julia.jezierska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Adam Jezierski
  • E-mail: adam.jezierski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Aleksander Koll
  • E-mail: aleksander.koll@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7200
prof. dr hab. Teresa Kowalik-Jankowska
  • E-mail: teresa.kowalik-jankowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7231
prof. dr hab. Henryk Kozłowski
  • E-mail: henryk.kozlowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7251
prof. dr hab. Zdzisław Latajka
  • E-mail: zdzislaw.latajka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7440
prof. dr hab. Janina Legendziewicz-Skrzypiec
  • E-mail: janina.legendziewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
prof. dr hab. Tadeusz Lis
  • E-mail: tadeusz.lis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338
prof. dr hab. Zofia Mielke
  • E-mail: zofia.mielke@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7475
prof. dr hab. Anna Mondry
  • E-mail: anna.mondry@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7370
prof. dr hab. Jerzy Mroziński
  • E-mail: jerzy.mrozinski@chem.uni.wroc.pl
prof. dr hab. Florian Pruchnik
  • E-mail: florian.pruchnik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7232
prof. dr hab. Henryk Ratajczak
  • E-mail: henryk.ratajczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7318
prof. dr hab. Maria Rospenk
  • E-mail: maria.rospenk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7203
prof. dr hab. Lucjan Sobczyk
  • E-mail: lucjan.sobczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7237
prof. dr hab. Piotr Sobota
  • E-mail: piotr.sobota@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7306
prof. dr hab. Zbigniew Szewczuk
  • E-mail: zbigniew.szewczuk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7212
prof. dr hab. Teresa Szymańska-Buzar
  • E-mail: teresa.szymanska-buzar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7221
dr hab. Zbigniew Galewski, prof. UWr
  • E-mail: zbigniew.galewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7346, 7398
dr hab. Marek Ilczyszyn
  • E-mail: marek.ilczyszyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7305
dr hab. Maria Ilczyszyn
  • E-mail: maria.ilczyszyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7305
dr hab. Marek Lisowski
  • E-mail: marek.lisowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280
dr hab. Grażyna Oczko
  • E-mail: grazyna.oczko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7099
dr hab. Zbigniew Pawełka, prof. UWr
  • E-mail: zbigniew.pawelka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7200
dr hab. Witold Rybak
  • E-mail: witold.rybak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7335
dr hab. Anna Szemik-Hojniak
  • E-mail: anna.szemik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7366, 7383
dr hab. Jadwiga Urbańska
  • E-mail: jadwiga.urbanska@chem.uni.wroc.pl
dr hab. Józef Utko
  • E-mail: jozef.utko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7313
dr hab. Bogumiła Żurowska
  • E-mail: bogumila.zurowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
dr Grzegorz Rusek
  • E-mail: grzegorz.rusek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7384
dr Wanda Sawka-Dobrowolska
  • E-mail: wanda.sawka-dobrowolska@chem.uni.wroc.pl
dr Zdzisław Siatecki
  • E-mail: zdzislaw.siatecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7391
dr Ludmiła Szterenberg
  • E-mail: ludmila.szterenberg@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7312
dr Andrzej Vogt
  • E-mail: andrzej.vogt@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7262
dr Katarzyna Wajda-Hermanowicz
  • E-mail: katarzyna.wajda-hermanowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7227
mgr Stanisław Strzelecki
  • E-mail: stanislaw.strzelecki@chem.uni.wroc.pl
Jerzy Jański
  • E-mail: jerzy.janski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7287
  • 27
    Wrzesień 2022
    11:00

    5. posiedzenie Rady Wydziału 2022

    ...

    tryb zdalny
  • 27
    Wrzesień 2022
    09:00

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 8/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 8/2022, które odbędzie się dnia 27 września 2022 r. o godz. 9:00 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień   Porządek ...

    MS Teams
  • 13
    Wrzesień 2022
    12:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Eweliny Janigi-Janochy

    s.145 Wydział Chemii
  • 05
    Wrzesień 2022
    12:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 7/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne     Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 7/2022, które odbędzie się dnia 5 września 2022 r. o godz. 12:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams
  • 02
    Wrzesień 2022
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł

    Rada Dyscypliny Nauki Chemiczne informuje, że dnia 2 września 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł na temat:Iridium(III) complexes with phosphine-fluoroquinolone conjugates - design, ...

    s. 145 Wydział Chemii oraz aplikacja MS Teams