prof. dr hab. Leszek Zbigniew Ciunik
  • E-mail: leszek.ciunik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7239
prof. dr hab. Janusz Drożdżyński
  • E-mail: janusz.drozdzynski@chem.uni.wroc.pl
prof. dr hab. Jerzy Hawranek
  • E-mail: jerzy.hawranek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7204
prof. dr hab. Julia Jezierska
  • E-mail: julia.jezierska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7330
prof. dr hab. Aleksander Koll
  • E-mail: aleksander.koll@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7200
prof. dr hab. Danuta Konopińska
  • E-mail: danuta.konopinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
prof. dr hab. Henryk Kozłowski
  • E-mail: henryk.kozlowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7251
prof. dr hab. Janina Legendziewicz-Skrzypiec
  • E-mail: janina.legendziewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
prof. dr hab. Tadeusz Lis
  • E-mail: tadeusz.lis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338
prof. dr hab. Zofia Mielke
  • E-mail: zofia.mielke@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7475
prof. dr hab. Jerzy Mroziński
  • E-mail: jerzy.mrozinski@chem.uni.wroc.pl
prof. dr hab. Florian Pruchnik
  • E-mail: florian.pruchnik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7232
prof. dr hab. Henryk Ratajczak
  • E-mail: henryk.ratajczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7318
prof. dr hab. Maria Rospenk
  • E-mail: maria.rospenk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7203
prof. dr hab. Lucjan Sobczyk
  • E-mail: lucjan.sobczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7237
prof. dr hab. Piotr Sobota
  • E-mail: piotr.sobota@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7306
prof. dr hab. Teresa Szymańska-Buzar
  • E-mail: teresa.szymanska-buzar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7221
dr hab. Marek Ilczyszyn
  • E-mail: marek.ilczyszyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7305
dr hab. Grażyna Oczko
  • E-mail: grazyna.oczko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7099
dr hab. Zbigniew Pawełka, prof. UWr.
  • E-mail: zbigniew.pawelka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7200
dr hab. Mikołaj Rudolf, prof. UWr.
  • E-mail: mikolaj.rudolf@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7351
dr hab. Witold Rybak
  • E-mail: witold.rybak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7335
dr hab. Anna Szemik-Hojniak
  • E-mail: anna.szemik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7366, 7383
dr hab. Józef Utko
  • E-mail: jozef.utko@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7313
dr hab. Bogumiła Żurowska
  • E-mail: bogumila.zurowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7258
dr Grzegorz Rusek
  • E-mail: grzegorz.rusek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7384
dr Wanda Sawka-Dobrowolska
  • E-mail: wanda.sawka-dobrowolska@chem.uni.wroc.pl
dr Zdzisław Siatecki
  • E-mail: zdzislaw.siatecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7391
dr Ludmiła Szterenberg
  • E-mail: ludmila.szterenberg@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7312
dr Andrzej Vogt
  • E-mail: andrzej.vogt@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7262
dr Katarzyna Wajda-Hermanowicz
  • E-mail: katarzyna.wajda-hermanowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7227
mgr Stanisław Strzelecki
  • E-mail: stanislaw.strzelecki@chem.uni.wroc.pl
Jerzy Jański
  • E-mail: jerzy.janski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7287
  • 30
    Czerwiec 2020
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej i Rada Wydziału 30.06.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 6. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 30 czerwca 2020 r.  o  godz. 10:15   (w trybie zdalnym). Porządek obrad: I. Sprawy osobowe: Powołanie promotora rozprawy doktorskiej ...

    zdalnie
  • 18
    Czerwiec 2020
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej oraz Posiedzenie Rady Wydziału 18.06.2020

    Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne oraz 3. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędą się w dniu 18 czerwca 2020 r.  (czwartek) w godzinach :  godz. 10:15  -Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej   ...

    zdalnie
  • 18
    Czerwiec 2020
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej i Rada Wydziału 18.06.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 18 czerwca 2020 r.  o  godz. 10:15   (w trybie zdalnym). Porządek obrad: I. Sprawy osobowe: Powołanie promotora rozprawy doktorskiej ...

    zdalnie
  • 17
    Czerwiec 2020
    12:15

    WYKŁAD PRZEDHABILITACYJNY DR BARTOSZA SZYSZKO

    Dr Bartosz Szyszko  Rozbudowane porfirynoidy - makrocykliczne przełączniki i elementy konstrukcyjne układów supramolekularnych[Bartosz Szyszko - Autoreferat]Link do rozmowy na Zoom: https://zoom.us/j/99624144500 Po otwarciu linka proszę ...

    Zoom
  • 03
    Marzec 2020
    12:15

    Rada Wydziału 03.03.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 2. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 3 marca 2020 r.  o  godz. 12.15  w sali 145.   Porządek dzienny:   1. Informacje Dziekana  2. Sprawy dydaktyczne  3. Sprawy osobowe:      ...

    sala 145