dr Wojciech Gil
  • E-mail: wojciech.gil@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
dr Jerzy Kołodziejczak
  • E-mail: jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7400
dr Agnieszka Lewińska
  • E-mail: agnieszka.lewinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7324
dr Miłosz Siczek
  • E-mail: milosz.siczek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338, 7388
dr Marek Weselski
  • E-mail: marek.weselski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7266
mgr Joanna Czyżo
  • E-mail: joanna.czyzo@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7383
mgr Agnieszka Ćmikiewicz
  • E-mail: agnieszka.cmikiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7267
mgr Katarzyna Flisak
  • E-mail: katarzyna.flisak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274, 7358
mgr Mateusz Garbicz
  • E-mail: mateusz.garbicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
mgr Marek Hojniak
  • E-mail: marek.hojniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7331
mgr Marek Jon
  • E-mail: marek.jon@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7269, 7217
mgr Mateusz Kondratowicz
  • E-mail: mateusz.kondratowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274, 7633
mgr inż. Agnieszka Korkuś
  • E-mail: agnieszka.korkus@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364
mgr Zuzanna Kruk
  • E-mail: zuzanna.kruk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7397
mgr Marta Kuć
  • E-mail: marta.kuc@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7309, 7364
mgr Zofia Marchewka
  • E-mail: zofia.marchewka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7325
mgr Adam Morel
  • E-mail: adam.morel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7372, 7381, 7160
mgr inż. Wojciech Muszyński
  • E-mail: wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7145
mgr Marta Osińska
  • E-mail: marta.osinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7320, 7247
mgr inż. Elżbieta Pabich
  • E-mail: elzbieta.pabich@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
mgr inż. Marta Pawlicka
  • E-mail: marta.pawlicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
mgr Piotr Piekarski
  • E-mail: piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7303
mgr Halina Płóciennik
  • E-mail: halina.plociennik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Joanna Połukord
  • E-mail: joanna.polukord@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7247
mgr Tadeusz Talik
  • E-mail: tadeusz.talik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7642
mgr Danuta Trybuła
  • E-mail: danuta.trybula@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
mgr inż. Patrycja Twardowska
  • E-mail: patrycja.twardowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7323
mgr Grzegorz Tyl
  • E-mail: grzegorz.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7244
mgr Grzegorz Wołczański
  • E-mail: grzegorz.wolczanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280, 7380
mgr Marta Wyszyńska
  • E-mail: marta.wyszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
mgr Jakub Zamarek
  • E-mail: jakub.zamarek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7329
inż. Zbigniew Hylak
  • E-mail: zbigniew.hylak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7210
inż. Anna Iwanowska-Reruch
  • E-mail: anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Leszek Drygała
  • E-mail: leszek.drygala@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7655
Klaudia Górska
  • E-mail: klaudia.gorska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7648
Bogdan Kafel
  • E-mail: bogdan.kafel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
Elżbieta Łuczyńska
  • E-mail: elzbieta.luczynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7380
Mirosław Majcher
  • E-mail: miroslaw.majcher@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7275
Zbigniew Malinowski
  • E-mail: zbigniew.malinowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7363
Elżbieta Martyna
  • E-mail: elzbieta.martyna@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
Elżbieta Sowa
  • E-mail: elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Henryk Szczepański
  • E-mail: henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7272
Janusz Wrzesiński
  • E-mail: janusz.wrzesinski@chem.uni.wroc.pl
  • 03
    Grudzień 2019
    01:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Khalila Salema A.M. Shewesheina

    sala 145
  • 03
    Grudzień 2019
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Kamila Kupietz

    sala 145
  • 26
    Listopad 2019
    10:15

    RADA DYSCYPLINY NAUKOWEJ 26.11.2019

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 4. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się w sali 145, dnia 26 listopada 2019 r. o godz.: 10:15.Porządek obrad: Uchwalenie zasad rekrutacji do szkoły doktorskiej Procedura w postępowaniu o ...

  • 26
    Listopad 2019
    10:00

    Seminarium - wykład dr hab. Mirosława Jabłońskiego (UMK w Toruniu)

    referat na temat: " O bezużyteczności ścieżek wiązań łączących odległe atomy oraz o naruszeniu koncepcji uprzywilejowanych kanałów wymiany" wygłosi dr hab. Mirosław Jabłoński z Katedry Chemii Kwantowej i Spektroskopii Atomowej na ...

    sala 114a
  • 18
    Listopad 2019
    02:00

    Seminarium wydziałowe wykład prof. Paweł Perkowski

    referat na temat: "Spektroskopia dielektryczna ciekłych kryształów"wygłosi prof. Paweł Perkowski (WAT)

    sala IIEF