dr Emilia Ganczar
  • E-mail: emilia.ganczar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7632
dr Wojciech Gil
  • E-mail: wojciech.gil@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
dr Jerzy Kołodziejczak
  • E-mail: jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7400
dr Iwona Kosendiak
  • E-mail: iwona.kosendiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
dr Sandra Kozieł
  • E-mail: sandra.koziel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
dr Marta Kuć
  • E-mail: marta.kuc@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7309, 7364
dr Agnieszka Lewińska
  • E-mail: agnieszka.lewinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7324
dr Bogusław Poźniak
  • E-mail: boguslaw.pozniak@chem.uni.wroc.pl
dr Miłosz Siczek
  • E-mail: milosz.siczek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338, 7388
dr Małgorzata Sójka
  • E-mail: malgorzata.sojka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7644
dr Marek Weselski
  • E-mail: marek.weselski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7266
mgr Aleksandra Chęcińska
  • E-mail: aleksandra.checinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7380
mgr Joanna Czyżo
  • E-mail: joanna.czyzo@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7383
mgr Agnieszka Ćmikiewicz
  • E-mail: agnieszka.cmikiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7267
mgr Mateusz Garbicz
  • E-mail: mateusz.garbicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274
mgr Mirosław Gąssowski
  • E-mail: miroslaw.gassowski@chem.uni.wroc.pl
mgr Marek Hojniak
  • E-mail: marek.hojniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7331
mgr Marek Jon
  • E-mail: marek.jon@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7269, 7217
mgr inż. Agnieszka Korkuś
  • E-mail: agnieszka.korkus@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
mgr Marta Kowalczyk
  • E-mail: marta.wyszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
mgr Paulina Krzyszowska
  • E-mail: paulina.krzyszowska@chem.uni.wroc.pl
mgr Zofia Marchewka
  • E-mail: zofia.marchewka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7325
mgr Adam Morel
  • E-mail: adam.morel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7381, 7372
mgr inż. Wojciech Muszyński
  • E-mail: wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7145
mgr Marta Osińska
  • E-mail: marta.osinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7320, 7247
mgr inż. Elżbieta Pabich
  • E-mail: elzbieta.pabich@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
mgr inż. Marta Pawlicka
  • E-mail: marta.pawlicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
mgr Piotr Piekarski
  • E-mail: piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7303
mgr Joanna Połukord
  • E-mail: joanna.polukord@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7247
mgr Tadeusz Talik
  • E-mail: tadeusz.talik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7642
mgr Grzegorz Tyl
  • E-mail: grzegorz.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7244
mgr Daniel Wiendlocha
  • E-mail: daniel.wiendlocha@chem.uni.wroc.pl
mgr Grzegorz Wołczański
  • E-mail: grzegorz.wolczanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280, 7380
mgr Jakub Zamarek
  • E-mail: jakub.zamarek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7329
inż. Anna Iwanowska-Reruch
  • E-mail: anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
Leszek Drygała
  • E-mail: leszek.drygala@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7655
Bogdan Kafel
  • E-mail: bogdan.kafel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
Mirosław Majcher
  • E-mail: miroslaw.majcher@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7275
Zbigniew Malinowski
  • E-mail: zbigniew.malinowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7363
Elżbieta Martyna
  • E-mail: elzbieta.martyna@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
Elżbieta Sowa
  • E-mail: elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Henryk Szczepański
  • E-mail: henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7272
Janusz Wrzesiński
  • E-mail: janusz.wrzesinski@chem.uni.wroc.pl
Bogusław Ziemba
  • E-mail: boguslaw.ziemba@chem.uni.wroc.pl
  • 27
    Wrzesień 2022
    11:00

    5. posiedzenie Rady Wydziału 2022

    ...

    tryb zdalny
  • 27
    Wrzesień 2022
    09:00

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 8/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 8/2022, które odbędzie się dnia 27 września 2022 r. o godz. 9:00 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień   Porządek ...

    MS Teams
  • 13
    Wrzesień 2022
    12:15

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Eweliny Janigi-Janochy

    s.145 Wydział Chemii
  • 05
    Wrzesień 2022
    12:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 7/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne     Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 7/2022, które odbędzie się dnia 5 września 2022 r. o godz. 12:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams
  • 02
    Wrzesień 2022
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł

    Rada Dyscypliny Nauki Chemiczne informuje, że dnia 2 września 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sandry Kozieł na temat:Iridium(III) complexes with phosphine-fluoroquinolone conjugates - design, ...

    s. 145 Wydział Chemii oraz aplikacja MS Teams