dr Wojciech Gil
  • E-mail: wojciech.gil@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
dr Jerzy Kołodziejczak
  • E-mail: jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7400
dr Agnieszka Lewińska
  • E-mail: agnieszka.lewinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7324
dr Miłosz Siczek
  • E-mail: milosz.siczek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338, 7388
dr Marek Weselski
  • E-mail: marek.weselski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7266
mgr Joanna Czyżo
  • E-mail: joanna.czyzo@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7383
mgr Agnieszka Ćmikiewicz
  • E-mail: agnieszka.cmikiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7267
mgr Katarzyna Flisak
  • E-mail: katarzyna.flisak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274, 7358
mgr Mateusz Garbicz
  • E-mail: mateusz.garbicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
mgr Marek Hojniak
  • E-mail: marek.hojniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7331
mgr Marek Jon
  • E-mail: marek.jon@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7269, 7217
mgr Mateusz Kondratowicz
  • E-mail: mateusz.kondratowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274, 7633
mgr Zuzanna Kruk
  • E-mail: zuzanna.kruk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7397
mgr Marta Kuć
  • E-mail: marta.kuc@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7309, 7364
mgr Zofia Marchewka
  • E-mail: zofia.marchewka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7325
mgr Adam Morel
  • E-mail: adam.morel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7381, 7372
mgr inż. Wojciech Muszyński
  • E-mail: wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7145
mgr Marta Osińska
  • E-mail: marta.osinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7320, 7247
mgr inż. Elżbieta Pabich
  • E-mail: elzbieta.pabich@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
mgr inż. Marta Pawlicka
  • E-mail: marta.pawlicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
mgr Piotr Piekarski
  • E-mail: piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7303
mgr Halina Płóciennik
  • E-mail: halina.plociennik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Joanna Połukord
  • E-mail: joanna.polukord@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7247
mgr Tadeusz Talik
  • E-mail: tadeusz.talik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7642
mgr inż. Patrycja Twardowska
  • E-mail: patrycja.twardowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7323
mgr Grzegorz Tyl
  • E-mail: grzegorz.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7244
mgr Grzegorz Wołczański
  • E-mail: grzegorz.wolczanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280, 7380
mgr Marta Wyszyńska
  • E-mail: marta.wyszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
mgr Jakub Zamarek
  • E-mail: jakub.zamarek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7329
inż. Zbigniew Hylak
  • E-mail: zbigniew.hylak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7210
inż. Anna Iwanowska-Reruch
  • E-mail: anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Leszek Drygała
  • E-mail: leszek.drygala@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7655
Klaudia Górska
  • E-mail: klaudia.gorska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7648
Bogdan Kafel
  • E-mail: bogdan.kafel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
Elżbieta Łuczyńska
  • E-mail: elzbieta.luczynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7380
Mirosław Majcher
  • E-mail: miroslaw.majcher@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7275
Zbigniew Malinowski
  • E-mail: zbigniew.malinowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7363
Elżbieta Martyna
  • E-mail: elzbieta.martyna@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
Elżbieta Sowa
  • E-mail: elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Henryk Szczepański
  • E-mail: henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7272
Janusz Wrzesiński
  • E-mail: janusz.wrzesinski@chem.uni.wroc.pl
  • 30
    Czerwiec 2020
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej i Rada Wydziału 30.06.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 6. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 30 czerwca 2020 r.  o  godz. 10:15   (w trybie zdalnym). Porządek obrad: I. Sprawy osobowe: Powołanie promotora rozprawy doktorskiej ...

    zdalnie
  • 18
    Czerwiec 2020
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej oraz Posiedzenie Rady Wydziału 18.06.2020

    Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne oraz 3. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędą się w dniu 18 czerwca 2020 r.  (czwartek) w godzinach :  godz. 10:15  -Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej   ...

    zdalnie
  • 18
    Czerwiec 2020
    10:15

    Rada Dyscypliny Naukowej i Rada Wydziału 18.06.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 18 czerwca 2020 r.  o  godz. 10:15   (w trybie zdalnym). Porządek obrad: I. Sprawy osobowe: Powołanie promotora rozprawy doktorskiej ...

    zdalnie
  • 17
    Czerwiec 2020
    12:15

    WYKŁAD PRZEDHABILITACYJNY DR BARTOSZA SZYSZKO

    Dr Bartosz Szyszko  Rozbudowane porfirynoidy - makrocykliczne przełączniki i elementy konstrukcyjne układów supramolekularnych[Bartosz Szyszko - Autoreferat]Link do rozmowy na Zoom: https://zoom.us/j/99624144500 Po otwarciu linka proszę ...

    Zoom
  • 03
    Marzec 2020
    12:15

    Rada Wydziału 03.03.2020 ( porządek obrad)

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 2. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 3 marca 2020 r.  o  godz. 12.15  w sali 145.   Porządek dzienny:   1. Informacje Dziekana  2. Sprawy dydaktyczne  3. Sprawy osobowe:      ...

    sala 145