dr Wojciech Gil
  • E-mail: wojciech.gil@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
dr Jerzy Kołodziejczak
  • E-mail: jerzy.kolodziejczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7400
dr Kamil Kupietz
  • E-mail: kamil.kupietz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
dr Agnieszka Lewińska
  • E-mail: agnieszka.lewinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7324
dr Miłosz Siczek
  • E-mail: milosz.siczek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7338, 7388
dr Marek Weselski
  • E-mail: marek.weselski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7266
mgr Aleksandra Chęcińska
  • E-mail: aleksandra.checinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7380
mgr Joanna Czyżo
  • E-mail: joanna.czyzo@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7383
mgr Agnieszka Ćmikiewicz
  • E-mail: agnieszka.cmikiewicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7364, 7267
mgr Mateusz Garbicz
  • E-mail: mateusz.garbicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7007
mgr Marek Hojniak
  • E-mail: marek.hojniak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7331
mgr Marek Jon
  • E-mail: marek.jon@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7269, 7217
mgr Mateusz Kondratowicz
  • E-mail: mateusz.kondratowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7274
mgr inż. Agnieszka Korkuś
  • E-mail: agnieszka.korkus@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
mgr Iwona Kosendiak
  • E-mail: iwona.kosendiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Marta Kowalczyk
  • E-mail: marta.wyszynska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
mgr Marta Kuć
  • E-mail: marta.kuc@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7309, 7364
mgr Zofia Marchewka
  • E-mail: zofia.marchewka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7325
mgr Adam Morel
  • E-mail: adam.morel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7381, 7372
mgr inż. Wojciech Muszyński
  • E-mail: wojciech.muszynski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7145
mgr Marta Osińska
  • E-mail: marta.osinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7320, 7247
mgr inż. Elżbieta Pabich
  • E-mail: elzbieta.pabich@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
mgr inż. Marta Pawlicka
  • E-mail: marta.pawlicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7128, 7009
mgr Piotr Piekarski
  • E-mail: piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7303
mgr Joanna Połukord
  • E-mail: joanna.polukord@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7247
mgr Tadeusz Talik
  • E-mail: tadeusz.talik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7642
mgr Grzegorz Tyl
  • E-mail: grzegorz.tyl@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7244
mgr Grzegorz Wołczański
  • E-mail: grzegorz.wolczanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7280, 7380
mgr Jakub Zamarek
  • E-mail: jakub.zamarek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7329
inż. Anna Iwanowska-Reruch
  • E-mail: anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7321
Leszek Drygała
  • E-mail: leszek.drygala@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7655
Klaudia Górska
  • E-mail: klaudia.gorska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7648
Bogdan Kafel
  • E-mail: bogdan.kafel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7340
Mirosław Majcher
  • E-mail: miroslaw.majcher@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7275
Zbigniew Malinowski
  • E-mail: zbigniew.malinowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7363
Elżbieta Martyna
  • E-mail: elzbieta.martyna@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7323
Elżbieta Sowa
  • E-mail: elzbieta.sowa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7368
Henryk Szczepański
  • E-mail: henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7272
Janusz Wrzesiński
  • E-mail: janusz.wrzesinski@chem.uni.wroc.pl
  • 28
    Październik 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Szaniawskiej (Gul)

    zdalnie (MS Teams)
  • 22
    Październik 2021
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej na temat: "Efficient chelating agents for Zr(IV) ions: design, synthesis and thermodynamic ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 19
    Październik 2021
    10:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału Chemii

     Wrocław, dnia  12 października 2021 r.   ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 19 października 2021 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)   Porządek dzienny: Informacje ...

    zdalnie
  • 14
    Październik 2021
    01:15

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Martyny Ksiądzyny

    zdalnie (MS Teams)
  • 28
    Wrzesień 2021
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Patrycji Męcik

    zdalnie (MS Teams)