mgr Sylwia Banach
  • E-mail: sylwia.banach@chem.uni.wroc.pl
mgr Jakub Bielczyński
  • E-mail: jakub.bielczynski@chem.uni.wroc.pl
mgr Daria Budzikur-Maciąg
  • E-mail: daria.budzikur@chem.uni.wroc.pl
mgr Daria Bumażnik
  • E-mail: daria.bumaznik@chem.uni.wroc.pl
mgr Katarzyna Częścik-Ganita
  • E-mail: katarzyna.czescik-ganita@chem.uni.wroc.pl
mgr Łukasz Duda
  • E-mail: lukasz.duda@chem.uni.wroc.pl
mgr Emilia Dzień
  • E-mail: emilia.dzien@chem.uni.wroc.pl
mgr Valentyn Dzyhovskyi
  • E-mail: valentyn.dzyhovskyi@chem.uni.wroc.pl
mgr Dominika Fedorowicz
  • E-mail: dominika.fedorowicz@chem.uni.wroc.pl
mgr Jarosław Fornalski
  • E-mail: jaroslaw.fornalski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr Weronika Forysiak
  • E-mail: weronika.forysiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Kamila Fuchs
  • E-mail: kamila.fuchs@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Gałązka
  • E-mail: aleksandra.galazka@chem.uni.wroc.pl
mgr Kinga Garstka
  • E-mail: kinga.garstka@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Grocholska
  • E-mail: paulina.grocholska@chem.uni.wroc.pl
mgr Rafał Grzelczak
  • E-mail: rafal.grzelczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Adrianna Gumienna
  • E-mail: adrianna.gumienna@chem.uni.wroc.pl
mgr Joanna Hager
  • E-mail: joanna.hager@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Joanna Jedoń
  • E-mail: joanna.jedon@chem.uni.wroc.pl
mgr Kinga Jóźwiak
  • E-mail: kinga.jozwiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Dominika Kasperek
  • E-mail: dominika.kasperek@chem.uni.wroc.pl
mgr Oskar Kaszubowski
  • E-mail: oskar.kaszubowski@chem.uni.wroc.pl
mgr Marcin Kaźmierczak
  • E-mail: marcin.kazmierczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Kowalska
  • E-mail: marta.kowalska@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Kubiak
  • E-mail: marta.kubiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Kułacz
  • E-mail: karol.kulacz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Aneta Lipa
  • E-mail: aneta.lipa@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Madej-Gajewska
  • E-mail: marta.madej-gajewska@chem.uni.wroc.pl
mgr Vladyslav Maliuzhenko
  • E-mail: vladyslav.maliuzhenko@chem.uni.wroc.pl
mgr Marcin Małecki
  • E-mail: marcin.malecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr inż. Katarzyna Małycha
  • E-mail: katarzyna.malycha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr inż. Daniel Matuszczyk
  • E-mail: daniel.matuszczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Maksym Matviyishyn
  • E-mail: maksym.matviyishyn@chem.uni.wroc.pl
mgr Adriana Miller
  • E-mail: adriana.miller@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Karolina Mucha
  • E-mail: karolina.mucha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7305
mgr Andrzej Mular
  • E-mail: andrzej.mular@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Karolina Musiał
  • E-mail: karolina.musial@chem.uni.wroc.pl
mgr Justyna Nasalska
  • E-mail: justyna.nasalska@chem.uni.wroc.pl
mgr Edyta Nizioł
  • E-mail: edyta.kierasinska@chem.uni.wroc.pl
mgr Bartosz Orzeł
  • E-mail: bartosz.orzel@chem.uni.wroc.pl
mgr Marzena Pander
  • E-mail: marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Jakub Pawłów
  • E-mail: jakub.pawlow@chem.uni.wroc.pl
mgr Özge Pehlivan
  • E-mail: ozge.pehlivan@chem.uni.wroc.pl
mgr Alicja Pichlak
  • E-mail: alicja.pichlak@chem.uni.wroc.pl
mgr Sonia Pielorz
  • E-mail: sonia.pielorz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 +48 71 3757319
mgr Patrycja Piękoś
  • E-mail: patrycja.piekos@chem.uni.wroc.pl
mgr Piotr Pińkowski
  • E-mail: piotr.pinkowski@chem.uni.wroc.pl
mgr Dominik Popiel
  • E-mail: dominik.popiel@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Potok
  • E-mail: paulina.potok@chem.uni.wroc.pl
mgr Bibek Prajapati
  • E-mail: bibek.prajapati@chem.uni.wroc.pl
mgr Kacper Prokop
  • E-mail: kacper.prokop@chem.uni.wroc.pl
mgr Monika Przewoźnik
  • E-mail: monika.przewoznik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
mgr Anna Rola
  • E-mail: anna.rola@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Sarwa
  • E-mail: aleksandra.sarwa@chem.uni.wroc.pl
mgr Piotr Semanyszyn
  • E-mail: piotr.semanyszyn@chem.uni.wroc.pl
mgr Emilian Stachura
  • E-mail: emilian.stachura@chem.uni.wroc.pl
mgr Magdalena Stępień
  • E-mail: magdalena.stepien@chem.uni.wroc.pl
mgr Jakub Sukiennik
  • E-mail: jakub.sukiennik@chem.uni.wroc.pl
mgr Klaudia Szarszoń
  • E-mail: klaudia.szarszon@chem.uni.wroc.pl
mgr Klaudia Szczerba
  • E-mail: klaudia.szczerba@chem.uni.wroc.pl
mgr Kinga Szydełko
  • E-mail: kinga.szydelko@chem.uni.wroc.pl
mgr Mikołaj Śleziak
  • E-mail: mikolaj.sleziak@chem.uni.wroc.pl
mgr Katarzyna Ślusarek
  • E-mail: katarzyna.slusarek@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Tołoczko
  • E-mail: aleksandra.toloczko@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Trombik
  • E-mail: paulina.trombik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
mgr Martyna Walter
  • E-mail: martyna.walter@chem.uni.wroc.pl
mgr Agata Wiencierz
  • E-mail: agata.wiencierz@chem.uni.wroc.pl
mgr Anna Władyczyn
  • E-mail: anna.wladyczyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Daria Wojtala
  • E-mail: daria.wojtala@chem.uni.wroc.pl
mgr Kamil Wojtkowiak
  • E-mail: kamil.wojtkowiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Wydra
  • E-mail: karol.wydra@chem.uni.wroc.pl
mgr Patrycja Wytrych
  • E-mail: patrycja.wytrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Weronika Zając
  • E-mail: weronika.zajac@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Zaręba
  • E-mail: aleksandra.zareba@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259, 7345
mgr Michalina Zawadzka
  • E-mail: michalina.zawadzka@chem.uni.wroc.pl
mgr Maria Zdończyk
  • E-mail: maria.zdonczyk@chem.uni.wroc.pl
  • 07
    Grudzień 2022
    02:00

    Zaproszenie na uroczystą promocję na Wydziale Chemii UWr

    Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na uroczystą promocję doktorów i doktorów habilitowanych oraz wręczenie dyplomów licencjackich i magisterskich.Uroczystość odbędzie się w dniu 7 grudnia 2022 roku o godzinie ...

    Aula Leopoldina
  • 29
    Listopad 2022
    10:15

    6. posiedzenie Rady Wydziału 2022

                                                                                                                                                                          ...

    MS Teams
  • 24
    Listopad 2022
    01:30

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Urbańskiej

    Rada Dyscypliny Nauki Chemiczne informuje, że dnia 24 listopada 2022 r. o godz. 13:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Urbańskiej na temat: Porfiryny łączone z aminokwasami wiązaniem C-N i C-C – otrzymywanie ...

    MS Teams
  • 22
    Listopad 2022
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 11/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 11/2022, które odbędzie się dnia 22 listopada 2022 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień   Porządek ...

    MS Teams
  • 08
    Listopad 2022
    10:15

    Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne 10/2022

    Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Chemiczne   Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Nr 10/2022, które odbędzie się dnia 8 listopada 2022 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym   Przewodniczący Prof. dr hab. Marcin Stępień     Porządek ...

    MS Teams