mgr Maciej Arkuszewski
  • E-mail: maciej.arkuszewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Jakub Bielczyński
  • E-mail: jakub.bielczynski@chem.uni.wroc.pl
mgr Daria Budzikur
  • E-mail: daria.budzikur@chem.uni.wroc.pl
mgr Łukasz Duda
  • E-mail: lukasz.duda@chem.uni.wroc.pl
mgr Emilia Dzień
  • E-mail: emilia.dzien@chem.uni.wroc.pl
mgr Valentyn Dzyhovskyi
  • E-mail: valentyn.dzyhovskyi@chem.uni.wroc.pl
mgr Jarosław Fornalski
  • E-mail: jaroslaw.fornalski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr Weronika Forysiak
  • E-mail: weronika.forysiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Rafał Frydrych
  • E-mail: rafal.frydrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Kamila Fuchs
  • E-mail: kamila.fuchs@chem.uni.wroc.pl
mgr Emilia Ganczar
  • E-mail: emilia.ganczar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7632
mgr Kinga Garstka
  • E-mail: kinga.garstka@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Grocholska
  • E-mail: paulina.grocholska@chem.uni.wroc.pl
mgr Rafał Grzelczak
  • E-mail: rafal.grzelczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Adrianna Gumienna
  • E-mail: adrianna.gumienna@chem.uni.wroc.pl
mgr Joanna Hager
  • E-mail: joanna.hager@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Agnieszka Hassa-Jabłońska
  • E-mail: agnieszka.hassa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7267
mgr Joanna Jedoń
  • E-mail: joanna.jedon@chem.uni.wroc.pl
mgr Kinga Jóźwiak
  • E-mail: kinga.jozwiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Michalina Kaj
  • E-mail: michalina.kaj@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7316
mgr Marcin Kaźmierczak
  • E-mail: marcin.kazmierczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Edyta Kierasińska
  • E-mail: edyta.kierasinska@chem.uni.wroc.pl
mgr Sebastian Koniarz
  • E-mail: sebastian.koniarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7277
mgr Marta Kowalska
  • E-mail: marta.kowalska@chem.uni.wroc.pl
mgr Sandra Kozieł
  • E-mail: sandra.koziel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Paulina Krzyszowska
  • E-mail: paulina.krzyszowska@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Kubiak
  • E-mail: marta.kubiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Kułacz
  • E-mail: karol.kulacz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Aneta Lipa
  • E-mail: aneta.lipa@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Madej-Gajewska
  • E-mail: marta.madej-gajewska@chem.uni.wroc.pl
mgr Marcin Małecki
  • E-mail: marcin.malecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr inż. Katarzyna Małycha
  • E-mail: katarzyna.malycha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr inż. Daniel Matuszczyk
  • E-mail: daniel.matuszczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Maksym Matviyishyn
  • E-mail: maksym.matviyishyn@chem.uni.wroc.pl
mgr Adriana Miller
  • E-mail: adriana.miller@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Liliia Moshniaha
  • E-mail: liliia.moshniaha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7633
mgr Karolina Mucha
  • E-mail: karolina.mucha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Andrzej Mular
  • E-mail: andrzej.mular@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Karolina Musiał
  • E-mail: karolina.musial@chem.uni.wroc.pl
mgr Justyna Nasalska
  • E-mail: justyna.nasalska@chem.uni.wroc.pl
mgr Bartosz Orzeł
  • E-mail: bartosz.orzel@chem.uni.wroc.pl
mgr Marzena Pander
  • E-mail: marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Jakub Pawłów
  • E-mail: jakub.pawlow@chem.uni.wroc.pl
mgr Özge Pehlivan
  • E-mail: ozge.pehlivan@chem.uni.wroc.pl
mgr Alicja Pichlak
  • E-mail: alicja.pichlak@chem.uni.wroc.pl
mgr Sonia Pielorz
  • E-mail: sonia.pielorz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 +48 71 3757319
mgr Piotr Pińkowski
  • E-mail: piotr.pinkowski@chem.uni.wroc.pl
mgr Michał Pocheć
  • E-mail: michal.pochec@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Dominik Popiel
  • E-mail: dominik.popiel@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Potok
  • E-mail: paulina.potok@chem.uni.wroc.pl
mgr Bibek Prajapati
  • E-mail: bibek.prajapati@chem.uni.wroc.pl
mgr Kacper Prokop
  • E-mail: kacper.prokop@chem.uni.wroc.pl
mgr Monika Przewoźnik
  • E-mail: monika.przewoznik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
mgr Anna Rola
  • E-mail: anna.rola@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Sarwa
  • E-mail: aleksandra.sarwa@chem.uni.wroc.pl
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Małgorzata Sójka
  • E-mail: malgorzata.sojka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7644
mgr Emilian Stachura
  • E-mail: emilian.stachura@chem.uni.wroc.pl
mgr Magdalena Stępień
  • E-mail: magdalena.stepien@chem.uni.wroc.pl
mgr Jakub Sukiennik
  • E-mail: jakub.sukiennik@chem.uni.wroc.pl
mgr Katarzyna Ślusarek
  • E-mail: katarzyna.slusarek@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Tołoczko
  • E-mail: aleksandra.toloczko@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Trombik
  • E-mail: paulina.trombik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
mgr Nurgul Tursynova
  • E-mail: nurgul.tursynova@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Kamil Twaróg
  • E-mail: kamil.twarog@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr inż. Karolina Urbańska
  • E-mail: karolina.urbanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Grzegorz Vetter
  • E-mail: grzegorz.vetter@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016
mgr Martyna Walter
  • E-mail: martyna.walter@chem.uni.wroc.pl
mgr Agata Wiencierz
  • E-mail: agata.wiencierz@chem.uni.wroc.pl
mgr Magdalena Wierzbicka
  • E-mail: magdalena.wierzbicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Anna Władyczyn
  • E-mail: anna.wladyczyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Daria Wojtala
  • E-mail: daria.wojtala@chem.uni.wroc.pl
mgr Kamil Wojtkowiak
  • E-mail: kamil.wojtkowiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Wydra
  • E-mail: karol.wydra@chem.uni.wroc.pl
mgr Patrycja Wytrych
  • E-mail: patrycja.wytrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Aleksandra Zaręba
  • E-mail: aleksandra.zareba@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259, 7345
mgr Michalina Zawadzka
  • E-mail: michalina.zawadzka@chem.uni.wroc.pl
mgr Maria Zdończyk
  • E-mail: maria.zdonczyk@chem.uni.wroc.pl
  • 28
    Październik 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Szaniawskiej (Gul)

    zdalnie (MS Teams)
  • 22
    Październik 2021
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Yuliyi Toporivskiej na temat: "Efficient chelating agents for Zr(IV) ions: design, synthesis and thermodynamic ...

    zdalnie (MS Teams)
  • 19
    Październik 2021
    10:15

    5. posiedzenie Rady Wydziału Chemii

     Wrocław, dnia  12 października 2021 r.   ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 5. posiedzenie Rady Wydziału, które odbędzie się dnia 19 października 2021 r.  o  godz. 10.15   (tryb zdalny)   Porządek dzienny: Informacje ...

    zdalnie
  • 14
    Październik 2021
    01:15

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Martyny Ksiądzyny

    zdalnie (MS Teams)
  • 28
    Wrzesień 2021
    12:00

    Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Patrycji Męcik

    zdalnie (MS Teams)