mgr Maciej Arkuszewski
  • E-mail: maciej.arkuszewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Krzysztof Bartkowski
  • E-mail: krzysztof.bartkowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Magdalena Bieza
  • E-mail: magdalena.bieza@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr Daria Budzikur
  • E-mail: daria.budzikur@chem.uni.wroc.pl
mgr Monika Czarnecka
  • E-mail: monika.czarnecka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7284
mgr Kevin Dalberto
  • E-mail: kevin.dalberto@chem.uni.wroc.pl
mgr Dorota Dudek
  • E-mail: dorota.dudek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7207
mgr Valentyn Dzyhovskyi
  • E-mail: valentyn.dzyhovskyi@chem.uni.wroc.pl
mgr Marco Farinone
  • E-mail: marco.farinone@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Jarosław Fornalski
  • E-mail: jaroslaw.fornalski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr Rafał Frydrych
  • E-mail: rafal.frydrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Amanda Gałkowska
  • E-mail: amanda.galkowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Emilia Ganczar
  • E-mail: emilia.ganczar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7632
mgr Dorota Gąszczyk
  • E-mail: dorota.gaszczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7218
mgr Wioletta Gul
  • E-mail: wioletta.gul@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Joanna Hager
  • E-mail: joanna.hager@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Agnieszka Hassa-Jabłońska
  • E-mail: agnieszka.hassa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7267
mgr Ewelina Janiga
  • E-mail: ewelina.janiga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Agata Jarszak-Tyl
  • E-mail: agata.jarszak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr Joanna Jedoń
  • E-mail: joanna.jedon@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Jedyńczuk
  • E-mail: aleksandra.jedynczuk@chem.uni.wroc.pl
mgr Michalina Kaj
  • E-mail: michalina.kaj@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7316
mgr Marcin Kaźmierczak
  • E-mail: marcin.kazmierczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Edyta Kierasińska
  • E-mail: edyta.kierasinska@chem.uni.wroc.pl
mgr Przemysław Kieryk
  • E-mail: przemyslaw.kieryk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7142
mgr Sebastian Koniarz
  • E-mail: sebastian.koniarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7277
mgr Iwona Kosendiak
  • E-mail: iwona.kosendiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Katarzyna Kot
  • E-mail: katarzyna.kot@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Sandra Kozieł
  • E-mail: sandra.koziel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Katarzyna Krupa
  • E-mail: katarzyna.krupa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Karol Kułacz
  • E-mail: karol.kulacz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr inż. Monika Lesiów
  • E-mail: monika.lesiow@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Marcin Małecki
  • E-mail: marcin.malecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr Katarzyna Małycha
  • E-mail: katarzyna.malycha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Łukasz Marek
  • E-mail: lukasz.marek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Aleksandra Marszałek-Harych
  • E-mail: aleksandra.marszalek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
mgr Mehmet Mart
  • E-mail: mehmet.mart@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr inż. Daniel Matuszczyk
  • E-mail: daniel.matuszczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Maksym Matviyishyn
  • E-mail: maksym.matviyishyn@chem.uni.wroc.pl
mgr Klaudia Mencel
  • E-mail: klaudia.mencel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7288
mgr Patrycja Męcik
  • E-mail: patrycja.mecik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr Łukasz Michnik
  • E-mail: lukasz.michnik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7299
mgr Adriana Miller
  • E-mail: adriana.miller@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Liliia Moshniaha
  • E-mail: liliia.moshniaha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7633
mgr Andrzej Mular
  • E-mail: andrzej.mular@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Tomasz Paćkowski
  • E-mail: tomasz.packowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7158
mgr Marzena Pander
  • E-mail: marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Özge Pehlivan
  • E-mail: ozge.pehlivan@chem.uni.wroc.pl
mgr Karolina Piasta
  • E-mail: karolina.piasta@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7201
mgr Alicja Pichlak
  • E-mail: alicja.pichlak@chem.uni.wroc.pl
mgr Kamila Piec
  • E-mail: kamila.piec@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
mgr Michał Pocheć
  • E-mail: michal.pochec@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Bibek Prajapati
  • E-mail: bibek.prajapati@chem.uni.wroc.pl
mgr Monika Przewoźnik
  • E-mail: monika.przewoznik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
mgr Anna Rola
  • E-mail: anna.rola@chem.uni.wroc.pl
mgr Maria Różanowska
  • E-mail: maria.rozanowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7151
mgr Ioannis Seferis
  • E-mail: ioannis.seferis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7265
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Piotr Sobota
  • E-mail: sobota.piotr@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr Magdalena Sobota
  • E-mail: magdalena.sobota@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr Małgorzata Sójka
  • E-mail: malgorzata.sojka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7644
mgr Magdalena Stępień
  • E-mail: magdalena.stepien@chem.uni.wroc.pl
mgr Daria Szeliga
  • E-mail: daria.szeliga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Ewelina Śliwa
  • E-mail: ewelina.sliwa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139, 7225
mgr Stanisława Tarnowicz-Ligus
  • E-mail: stanislawa.tarnowicz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7161
mgr Aleksandra Tołoczko
  • E-mail: aleksandra.toloczko@chem.uni.wroc.pl
mgr Yuliya Toporivska
  • E-mail: yuliya.toporivska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7201
mgr Paulina Trombik
  • E-mail: paulina.trombik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
mgr Nurgul Tursynova
  • E-mail: nurgul.tursynova@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Kamil Twaróg
  • E-mail: kamil.twarog@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr inż. Karolina Urbańska
  • E-mail: karolina.urbanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Grzegorz Vetter
  • E-mail: grzegorz.vetter@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016
mgr inż. Anna Walczak
  • E-mail: anna.walczak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Magdalena Węglińska
  • E-mail: magdalena.weglinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7249
mgr inż. Katarzyna Wiercigroch-Walkosz
  • E-mail: katarzyna.wiercigroch@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7014
mgr Magdalena Wierzbicka
  • E-mail: magdalena.wierzbicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Anna Wirwis
  • E-mail: anna.wirwis@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7315, 7161
mgr Anna Władyczyn
  • E-mail: anna.wladyczyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Kamil Wójcik
  • E-mail: kamil.wojcik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259, 7345
mgr Karol Wydra
  • E-mail: karol.wydra@chem.uni.wroc.pl
mgr Patrycja Wytrych
  • E-mail: patrycja.wytrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Aleksandra Zaręba
  • E-mail: aleksandra.zareba@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259, 7345
mgr Michalina Zawadzka
  • E-mail: michalina.zawadzka@chem.uni.wroc.pl
  • 03
    Grudzień 2019
    01:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Khalila Salema A.M. Shewesheina

    sala 145
  • 03
    Grudzień 2019
    11:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Kamila Kupietz

    sala 145
  • 26
    Listopad 2019
    10:15

    RADA DYSCYPLINY NAUKOWEJ 26.11.2019

    ZAPROSZENIEUprzejmie zapraszam na 4. posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się w sali 145, dnia 26 listopada 2019 r. o godz.: 10:15.Porządek obrad: Uchwalenie zasad rekrutacji do szkoły doktorskiej Procedura w postępowaniu o ...

  • 26
    Listopad 2019
    10:00

    Seminarium - wykład dr hab. Mirosława Jabłońskiego (UMK w Toruniu)

    referat na temat: " O bezużyteczności ścieżek wiązań łączących odległe atomy oraz o naruszeniu koncepcji uprzywilejowanych kanałów wymiany" wygłosi dr hab. Mirosław Jabłoński z Katedry Chemii Kwantowej i Spektroskopii Atomowej na ...

    sala 114a
  • 18
    Listopad 2019
    02:00

    Seminarium wydziałowe wykład prof. Paweł Perkowski

    referat na temat: "Spektroskopia dielektryczna ciekłych kryształów"wygłosi prof. Paweł Perkowski (WAT)

    sala IIEF