mgr Maciej Arkuszewski
  • E-mail: maciej.arkuszewski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Krzysztof Bartkowski
  • E-mail: krzysztof.bartkowski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Daria Budzikur
  • E-mail: daria.budzikur@chem.uni.wroc.pl
mgr Łukasz Duda
  • E-mail: lukasz.duda@chem.uni.wroc.pl
mgr Dorota Dudek
  • E-mail: dorota.dudek@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7207
mgr Emilia Dzień
  • E-mail: emilia.dzien@chem.uni.wroc.pl
mgr Valentyn Dzyhovskyi
  • E-mail: valentyn.dzyhovskyi@chem.uni.wroc.pl
mgr Jarosław Fornalski
  • E-mail: jaroslaw.fornalski@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7139
mgr Rafał Frydrych
  • E-mail: rafal.frydrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Kamila Fuchs
  • E-mail: kamila.fuchs@chem.uni.wroc.pl
mgr Emilia Ganczar
  • E-mail: emilia.ganczar@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7632
mgr Kinga Garstka
  • E-mail: kinga.garstka@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Grocholska
  • E-mail: paulina.grocholska@chem.uni.wroc.pl
mgr Adrianna Gumienna
  • E-mail: adrianna.gumienna@chem.uni.wroc.pl
mgr Joanna Hager
  • E-mail: joanna.hager@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Agnieszka Hassa-Jabłońska
  • E-mail: agnieszka.hassa@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7267
mgr Ewelina Janiga
  • E-mail: ewelina.janiga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Agata Jarszak-Tyl
  • E-mail: agata.jarszak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr Joanna Jedoń
  • E-mail: joanna.jedon@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Jedyńczuk
  • E-mail: aleksandra.jedynczuk@chem.uni.wroc.pl
mgr Michalina Kaj
  • E-mail: michalina.kaj@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7316
mgr Marcin Kaźmierczak
  • E-mail: marcin.kazmierczak@chem.uni.wroc.pl
mgr Edyta Kierasińska
  • E-mail: edyta.kierasinska@chem.uni.wroc.pl
mgr Sebastian Koniarz
  • E-mail: sebastian.koniarz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7277
mgr Iwona Kosendiak
  • E-mail: iwona.kosendiak@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Katarzyna Kot
  • E-mail: katarzyna.kot@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Sandra Kozieł
  • E-mail: sandra.koziel@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7273
mgr Dominika Kruszewska
  • E-mail: dominika.kruszewska@chem.uni.wroc.pl
mgr Paulina Krzyszowska
  • E-mail: paulina.krzyszowska@chem.uni.wroc.pl
mgr Marta Kubiak
  • E-mail: marta.kubiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Kułacz
  • E-mail: karol.kulacz@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Aneta Lipa
  • E-mail: aneta.lipa@chem.uni.wroc.pl
mgr Marcin Małecki
  • E-mail: marcin.malecki@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7022
mgr inż. Katarzyna Małycha
  • E-mail: katarzyna.malycha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr inż. Daniel Matuszczyk
  • E-mail: daniel.matuszczyk@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7637, 7633
mgr Maksym Matviyishyn
  • E-mail: maksym.matviyishyn@chem.uni.wroc.pl
mgr Łukasz Michnik
  • E-mail: lukasz.michnik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7299
mgr Adriana Miller
  • E-mail: adriana.miller@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Liliia Moshniaha
  • E-mail: liliia.moshniaha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7633
mgr Karolina Mucha
  • E-mail: karolina.mucha@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7308
mgr Andrzej Mular
  • E-mail: andrzej.mular@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7226
mgr Karolina Musiał
  • E-mail: karolina.musial@chem.uni.wroc.pl
mgr Marzena Pander
  • E-mail: marzena.pander@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Özge Pehlivan
  • E-mail: ozge.pehlivan@chem.uni.wroc.pl
mgr Alicja Pichlak
  • E-mail: alicja.pichlak@chem.uni.wroc.pl
mgr Kamila Piec
  • E-mail: kamila.piec@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7021
mgr Sonia Pielorz
  • E-mail: sonia.pielorz@chem.uni.wroc.pl
mgr Michał Pocheć
  • E-mail: michal.pochec@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7339
mgr Dominik Popiel
  • E-mail: dominik.popiel@chem.uni.wroc.pl
mgr Bibek Prajapati
  • E-mail: bibek.prajapati@chem.uni.wroc.pl
mgr Monika Przewoźnik
  • E-mail: monika.przewoznik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7392
mgr Anna Rola
  • E-mail: anna.rola@chem.uni.wroc.pl
mgr Aleksandra Sarwa
  • E-mail: aleksandra.sarwa@chem.uni.wroc.pl
mgr Oskar Smaga
  • E-mail: oskar.smaga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016, 7628
mgr Małgorzata Sójka
  • E-mail: malgorzata.sojka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7644
mgr Emilian Stachura
  • E-mail: emilian.stachura@chem.uni.wroc.pl
mgr Magdalena Stępień
  • E-mail: magdalena.stepien@chem.uni.wroc.pl
mgr inż. Anna Szczepkowska
  • E-mail: anna.szczepkowska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7121
mgr Daria Szeliga
  • E-mail: daria.szeliga@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Aleksandra Tołoczko
  • E-mail: aleksandra.toloczko@chem.uni.wroc.pl
mgr Yuliya Toporivska
  • E-mail: yuliya.toporivska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7201
mgr Paulina Trombik
  • E-mail: paulina.trombik@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7300
mgr Nurgul Tursynova
  • E-mail: nurgul.tursynova@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7013
mgr Kamil Twaróg
  • E-mail: kamil.twarog@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259
mgr inż. Karolina Urbańska
  • E-mail: karolina.urbanska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7165
mgr Grzegorz Vetter
  • E-mail: grzegorz.vetter@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7016
mgr Martyna Walter
  • E-mail: martyna.walter@chem.uni.wroc.pl
mgr Magdalena Węglińska
  • E-mail: magdalena.weglinska@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7249
mgr Magdalena Wierzbicka
  • E-mail: magdalena.wierzbicka@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7250
mgr Anna Władyczyn
  • E-mail: anna.wladyczyn@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Kamil Wojtkowiak
  • E-mail: kamil.wojtkowiak@chem.uni.wroc.pl
mgr Karol Wydra
  • E-mail: karol.wydra@chem.uni.wroc.pl
mgr Patrycja Wytrych
  • E-mail: patrycja.wytrych@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7355
mgr Aleksandra Zaręba
  • E-mail: aleksandra.zareba@chem.uni.wroc.pl
  • Telefon:+48 71 375 7259, 7345
mgr Michalina Zawadzka
  • E-mail: michalina.zawadzka@chem.uni.wroc.pl
mgr Maria Zdończyk
  • E-mail: maria.zdonczyk@chem.uni.wroc.pl
  • 18
    Maj 2021
    02:00
  • 13
    Maj 2021
    05:00

    I spotkanie Forum Grantowego WChUWr

    W imieniu Prorektora ds. Nauki, Dziekana Wydziału Chemii oraz Przewodniczącego RDN Nauki Chemiczne, zapraszamy na I Spotkanie Forum Grantowego Wydziału Chemii, które odbędzie się 13. maja 2021 r. (czwartek) o g. 17:00 w aplikacji MS Teams.

  • 13
    Maj 2021
    10:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Mehmeta Marta

    tryb zdalny ( MS Teams)
  • 17
    Luty 2021
    12:00

    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Marszałek-Harych

    zdalnie (MS Teams)
  • 02
    Luty 2021
    10:15

    1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej

    ZAPROSZENIE Uprzejmie zapraszam na 1. Posiedzenie Rady Dyscypliny Naukowej, które odbędzie się dnia 2 lutego 2021 r. o godz. 10:15 w trybie zdalnym Porządek obradI. Sprawy osobowe: Omówienie sprawy odwołania pana mgr. Khalila S.M. ...

    zdalnie (MS Teams)